Okładka - Punkty na mapie. 70 lat  Stołecznego Klubu Tatrzańskiego
Okładka - Punkty na mapie. 70 lat  Stołecznego Klubu Tatrzańskiego Okładka - Punkty na mapie. 70 lat  Stołecznego Klubu Tatrzańskiego Okładka - Punkty na mapie. 70 lat  Stołecznego Klubu Tatrzańskiego

Punkty na mapie. 70 lat Stołecznego Klubu Tatrzańskiego

oprac. Michał Szurek

Stołeczny Klub Tatrzański

Miejsce i rok wydania: Warszawa 2023

ISBN/ISSN: 978-83-7594-249-1

Kategoria: Monografie i inne opracowania krajoznawcze

Licza tomów: 1

WYRÓŻNIENIE PREZESA ZARZĄDU GŁÓWNEGO POLSKIEGO TOWARZYSTWA TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZEGO

Gdzie można kupić zgłaszaną publikację?

Udostępnij na: Facebook Twitter

Oddano głosów: 0

Rekomendacja zgłaszającego:

Kiedy zaczynasz więcej czasu spędzać w dolinach niż w górach przychodzi czas na wspomnienia i refleksje... Książka jest sentymentalną wspinaczką po turniach pamięci. Powstała z okazji siedemdziesięciolecia istnienia Stołecznego Klubu Tatrzańskiego PTTK, aby choć trochę ocalić od zapomnienia to, co działo się przez te wszystkie lata. Jest spojrzeniem na ludzi zakochanych w górach i na same góry - trochę od wewnątrz, a trochę z zewnątrz....