Okładka - Wrocław na barana. Przewodnik dla dzieci
Okładka - Wrocław na barana. Przewodnik dla dzieci Okładka - Wrocław na barana. Przewodnik dla dzieci Okładka - Wrocław na barana. Przewodnik dla dzieci Okładka - Wrocław na barana. Przewodnik dla dzieci Okładka - Wrocław na barana. Przewodnik dla dzieci

Wrocław na barana. Przewodnik dla dzieci

Katarzyna Osuch

NA BARANA

Miejsce i rok wydania: Wrocław 2023

ISBN/ISSN: 978-83-967465-0-4

Kategoria: Wydawnictwa dla dzieci

Licza tomów: 1

 

 

Gdzie można kupić zgłaszaną publikację?

Na barana


 

Udostępnij na: Facebook Twitter

Oddano głosów: 166

Rekomendacja zgłaszającego:

"Wrocław na barana" to rodzaj aktywnościowej książki, w której sympatyczny Wrocek oprowadza młodego podróżnika po stolicy Dolnego Śląska. Zapoznaje go nieco z historią tego miasta, pokazuje najbardziej znane miejsca we Wrocławiu, intryguje ciekawostkami, zachęca do zwracania uwagi na detale architektoniczne.

Książka zawiera także różnorodne ZADANIA, które dziecko może rozwiązać przygotowując się do zwiedzania lub w jego trakcie (część poleceń można wykonać tylko podczas odwiedzania konkretnych miejsc). Podróż po Wrocławiu warto zatem kontynuować będąc zaopatrzonym nie tylko w przewodnik, lecz także w kredki.

Znajdzie się tu też miejsce na zaznaczenie dodatkowych odwiedzonych atrakcji, które nie są w przewodniku ujęte oraz na wklejenie pamiątek - biletów, naklejek, pieczątek. A to wszystko okraszone piękną grafiką w wykonaniu Daniela Włodarskiego.

"Wrocław na barana" to propozycja dla dzieci od 5 roku życia. A właściwie to dla dzieci i ich rodziców, bowiem książka ta wspiera wspólne rodzinne podróżowanie. Docenią ją więc i dorośli i dzieci, choć każdy pewnie za inne aspekty.